Ніж R.A.Knives Light Ведмідь

R.A. Knives Light Ведмідь – це авторський ніж із фіксованим клинком, призначений для використання на природі та як подарунок.
Клинок ножа виконаний у формі Drop point з вираженим фальшлезом і слабо увігнутими спусками приблизно в третину ширини клинка, а сам обух має увігнуту поверхню. Така форма найбільше підходить для використання на природі. Вона дозволяє клинку наносити не тільки досить довгий розріз, а й прокол.
Руків'я виконане з дуба в ергономічній формі, а обмежувач і навершя є художнім литтям з мельхіору в тематичній формі голови ведмедя.
Ніж укомплектований глибокими шкіряними піхвами з петлею для носіння на поясі та ремінцем із заклепкою для фіксації ножа всередині.
По обидва боки клинка нанесено гравіювання, решту поверхні відполіровано.
Сталь клинка 40Х13 – це спеціалізована високовуглецева нержавіюча сталь. Найчастіше її застосовують у створенні медичних інструментів, кухонного начиння та промислових деталей. Клинок з 40Х13 демонструє не тільки високу корозієстійкість, але і достатню твердість та ударну в'язкість.
Вид ножа | НІЖ ГОСПОБ |
Довжина загальна, мм | 280 |
Довжина клинка, мм | 145 |
Марка сталі/Матеріал клинка | 40Х13 |
Матеріал накладки/рукояті | Дуб |
Ножни | Шкіряні піхви. |
Обробка клинка/Покриття | Polished |
Твердість сталі, HRC | 52 |
Тип ріжучої кромки | Звичайна кромка |
Товщина клинка, мм | 3 |
СПОРЯДЖЕННЯ ТА ІНШЕ | |
Виробник | R.A.Knives |
Маса, г | 171 |
Модель ножа | Light Ведмідь |
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.