Ніж Skif Shark II BSW Olive
Ніж SKIF Shark II належати новому поколінню однієї з найбільш красивих моделей 400-ї серії. Ніж виділяється на тлі інших моделей своїм яскраво вираженим агресивним дизайном. Оригінальна форма багатофункціонального клинка, упор під великий палець, зручний фліпер, що плавно переходить в підпальцеву виїмку – візитна картка моделі Shark.
Shark II став ще "зубастіше" – нова сталь клинка 9Cr18MoV з великою кількістю вуглецю і хрому стала твердішою і більш стійкою до корозії, ніж попередник з 8Cr13MoV.
Форма клинка - популярний Wharnkliffe, завдяки чому ніж має прекрасні різальні якості. Прямі спуски починаються з 1/3 від обуха.
Обробка клинка Stonewash вбереже ніж від незначних подряпин, затертостей, які періодично виникають при частій експлуатації.
Відкривається ніж за допомогою фліпера у формі плавника акули, який створює своєрідний упор для рук, що стане у пригоді під час проколу. Обробка фліпера трохи змінена, завдяки чому відкриття відбувається набагато простіше, ніж у попередника. Система шарикопідшипників сприяє більш швидкому виходу клинка.
Замок - незмінний Frame-Lock, до речі - один з найбільш надійних замків серед складаних ножів.
Відмінною особливістю нового покоління цих ножів є присутність підпальцевої насічки не тільки на обуху і руків'ї, але і на фліпері та пластині замка.
Руків'я виконане з матеріалу G10, відмінно лежить навіть у вологій руці або рукавичках. Присутня кліпса, яку при необхідності можна зняти та користуватись темляком, під який передбачено отвір.
В цілому, нове покоління ножа Shark являє собою свіжий погляд на перевірену часом класику.
| Пакування | Коробка |
| НОЖІ | |
| Відкривання ножа | Фліппер |
| Вид ножа | НІЖ ГОСПОБ |
| Довжина загальна, мм | 217 |
| Довжина клинка, мм | 94 |
| Кишенькова кліпса | Присутня |
| Конструкція осьового гвинта | Шарикопідшипник |
| Країна походження | Україна |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 9Cr18MoV |
| Матеріал накладки/рукояті | G-10 |
| Обробка клинка/Покриття | BSW (Black Stonewash) |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Тип замку | Frame Lock |
| Тип ріжучої кромки | Звичайна кромка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| СПОРЯДЖЕННЯ ТА ІНШЕ | |
| Виробник | Skif Outdoor |
| Маса, г | 150 |
| Модель ножа | Sturdy II |
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.