Вудилище Balzer Carbo Blue 2.1m 30g
Balzer Carbo Blue 2.1m 30g — це компактне, потужне та надзвичайно витривале спінінгове вудилище середнього класу (Medium). Серія Carbo Blue здобула широке визнання серед рибалок завдяки безкомпромісній міцності, невибагливості в догляді та доступній вартості. Коротка довжина 2.1 м у поєднанні з універсальним тестом до 30 грамів робить цей спінінг ідеальним вибором для човнової риболовлі, а також для закидань у складних берегових умовах, де заважає густа прибережна рослинність та гілки дерев.
Технічно бланк виготовлений із високоякісного вуглепластику (карбону), який забезпечує відмінну пружність та стійкість до великих навантажень. Лад вудилища — середньо-швидкий (Moderate-Fast Action). Завдяки цьому спінінг чудово амортизує ривки великої риби на короткій дистанції, не даючи їй зійти з гачка, та працює як надійна пружина при закиданні приманок середньої ваги. Короткий важіль бланка гарантує блискавичну реакцію на клювання та повний контроль над приманкою під час проведення.
Технічні характеристики вудилища
Довжина вудилища: 2.10 метра
Транспортна довжина: ~110 см
Конструкція: штекерна
Кількість секцій: 2
Тест / Кастинг: до 30 грамів (Medium клас)
Лад бланка: середньо-швидкий (Moderate-Fast)
Матеріал бланка: високоякісний композитний карбон серії Carbo Blue
Кільця: міцні кільця SIC у надійних рамах, адаптовані під роботу з монофільними жилками та плетеними шнурами
Рукоятка: класична суцільна ергономічна рукоятка з неопрену (EVA) або якісного корку з надійним гвинтовим котушкотримачем
Використання в Україні
В умовах України Balzer Carbo Blue 2.1m з тестом до 30 грамів є бездоганним вибором для мобільної берегової та човнової риболовлі на річках (Дніпро, Самара, Десна, Південний Буг), а також на заросліших озерах і плавнях.
Завдяки своїй компактності та швидкій реакції, це вудилище відмінно підходить для таких завдань:
Лов з човна: Невелика довжина 2.1 м дозволяє комфортно маніпулювати снастю в обмеженому просторі човна, легко брати рибу в підсак та здійснювати точні короткі закидання під стіни очерету чи латаття.
Лов у важкодоступних місцях: Це незамінний інструмент для полювання на щуку та головня на невеликих річках, де закидання доводиться виконувати з-під кущів чи навислих дерев.
Робота з різними приманками: Спінінг впевнено працює з обертовими та коливальними блешнями вагою від 10 до 25 грамів, воблерами класу кренк та шед при лові щуки та окуня, а також дозволяє комфортно джигувати з вагами вантажів до 24 грамів на ближній та середній дистанціях.
Ця модель є чудовим вибором для практичних рибалок, яким потрібен надійний, короткий спінінг із високим запасом міцності для складних умов лову.
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.